top of page

Musela jsem koupit nové boty :), rolfing potřebuje každý.

Aktualizováno: 19. 2. 2023Reference z 13.2.2023 rolfterapie/"rolfing", paní Iveta, 52 let odchodila všech 10 lekcí.


Dobrý den,

velmi ráda se s vámi podělím o zkušenosti s Rolf metodou.

Moje úplně první velké nadšení z Rolf metody bylo hned první hodinu, kdy mi moje terapeutka Andrea uvolnila horní část hrudníku. Bylo to pro mě úplně nové, možnost narovnat se, zvednout hlavu.... Novinkou pro mě bylo i při ležení na zádech, kdy jsem mohla svobodně dát vleže ruce za hlavu, aniž by mi to bylo nepříjemné.

Další hodiny byly vždy o narovnávání buď stavby nohou, zad, břicha a znovu otevírání obzoru - myslím tím teď pohledu vzhůru, resp. další rozšíření z první hodiny.

Musím říct, že jsem se na každou hodinu těšila a vždy jsem odcházela uvolněná, s posíleným sebevědomím, narovnaná a i radostná.

Velkou zkušeností pro mě byla změna v nošení obuvi. U některých bot jsem si všimla, že jsou jinak vyšlápnuté a je mi nepříjemné, že mi noha v nich klouzala dovnitř, u vysokých podpatků to byla téměř katastrofa, kdy mě bolely nohy již po 20 minutách. Využila jsem to k nákupu nových bot....

Celkově mě to vede téměř ihned k uvědomění si, kdy stojím špatně, kdy se chci hrbit a ono to moc nejde, nebo je mi to nepříjemné.

Po uvolnění "psoatu" si často velmi brzy uvědomím, kdy jsem stresem stažená, a vědomě se uvolním a zároveň i zklidním.

Myslím, že Rolfing je naprosto potřebný pro každého.

Závěrem bych chtěla říct, že přestože je Andrea Březinová mojí dlouholetou kamarádkou, byl její přístup naprosto profesionální, empatický, velmi příjemný, prostě super.


Děkuji Ivetě za důvěru a krásnou referenci. Andrea Březinová

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page